Specjalista ds. planowania

Wyślij zgłoszenie teraz

Obliczanie odległości

Ta lokalizacja znajduje się około (w linii prostej) od Ciebie

Zamknij kalkulator

6000 różnych artykułów. Co tydzień wiele nowych produktów i to wszystko w 2500 sklepach w całej Europie. To, co dla naszych klientów oznacza miłą niespodziankę, dla naszego zespołu logistycznego stanowi ogromne wyzwanie!
Aby zorganizować dostawy do naszych sklepów tak skutecznie, jak to możliwe, mamy obecnie łącznie dwanaście centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Polsce i na Słowacji.
Pracuj tam, gdzie jest akcja!

Masz już doświadczenie w obszarze logistyki? Szukasz nowych wyzwań?
Dołącz do zespołu i pracuj w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym! #takeAction i aplikuj!

Zadania:

  • Przygotowywanie lokalnej prognozy dla działów operacyjnych na podstawie prognozy centralnej (w zakresie sprzedaży oraz operacji),
  • Analiza danych oraz aktualizowanie prognoz a takżę planowanie stanów kadrowych na podstawie prognozy centralnej.
  • Określanie stanu zatrudnienia na podstawie analizy danych historycznych oraz prognoz,
  • Centralna koordynacja oraz kontakt z kierownikami wszystkich działów w związku z działalnością operacyjną agencji pracy tymczasowej,
  • Monitorowanie efektywności oraz przygotowywanie dla kierownictwa operacyjnego raportów o kluczowych wskaźnikach,
  • Monitorowanie trendów w zakresie przyszłych możliwości operacyjnych,
  • Doradztwo w zakresie planowania, dopasowania oraz kształtowania zasobów ludzkich,
  • Pierwszy oraz bieżący kontakt dla agencji pracy tymczasowej w sprawie zamówień kadrowych,
  • Prognozowanie potrzeb kadrowych dla agencji pracy tymczasowych,
  • Bieżący kontakt oraz raportowanie do Centrali w Holandii
  • Nadzór oraz przygotowywanie projektów z zakresie zasobów produkcyjnych, które są związane z optymalizacją dotychczasowych oraz wdrażaniem nowych procesów.

Wymagania:

  • Min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym (B2) – warunek konieczny,
  • Umiejętności analityczne, zdolność oceny oraz formułowanie zleceń dla organizacji,
  • Znajomość systemów zarządzania zasobami ludzkimi (WFM) oraz narzędzi sprawozdawczych,
  • Rzeczowość, dokładność oraz umiejętność pracy pod presją czasu, doskonała organizacja pracy własnej,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Umiejętności komunikacyjne.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w godzinach 8-16
  • Bezpłatną opiekę medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę sportową Multisport Plus
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
  • Rabat dla pracowników w wysokości 15% na cały asortyment
  • Opiekę trenera wewnętrznego i dostosowany do naszych potrzeb program szkoleń

Podejmij wyzwanie!