Pracownik działu ekspedycji

Wyślij zgłoszenie teraz

Obliczanie odległości

Ta lokalizacja znajduje się około (w linii prostej) od Ciebie

Zamknij kalkulator

Pracownik Ekspedycji

6000 różnych artykułów. Co tydzień 150 nowych produktów. A to wszystko w ponad 1600 sklepach w całej Europie. To, co dla naszych klientów oznacza miłą niespodziankę, dla naszego zespołu logistycznego stanowi ogromne wyzwanie!
Aby zorganizować dostawy do naszych sklepów tak skutecznie, jak to możliwe, mamy obecnie łącznie dwanaście centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Polsce i na Słowacji.
Pracuj tam, gdzie jest akcja!

Masz już doświadczenie w obszarze logistyki lub produkcji? Szukasz nowych wyzwań?
Dołącz do zespołu i pracuj w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym! #takeAction i aplikuj!

Zadania:

-sprawdzanie dokumentów,
-załadunek naczepy – za pomocą wózka paletowego elektrycznego/klatki,
-kontrola jakościowa oraz ilościowa towaru,
-identyfikowanie i rejestrowanie powstałych niezgodności,
-praca ze skanerem,

-praca z systemami logistycznymi.

Co możemy Ci zaoferować:

-umowę o pracę na pełen etat (3 miesięczny okres próbny, druga umowa na 30 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony),
-pracę na dwie zmiany (bez pracy w nocy i bez pracy w niedzielę),
-jednomiesięczny okres rozliczeniowy,

-pracę w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym,
-bezpłatną opiekę medyczną (LuxMed),

-ubezpieczenie na życie,
-26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie,
-rabat dla pracowników w wysokości 15% na cały asortyment,
-opiekę trenera wewnętrznego.

Wymagania:

-doświadczenie lub chęci do pracy na podobnym stanowisku,
-mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych,
-rzeczowość i dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty (tylko poranna zmiana),
-sumienność oraz dokładność.

Podejmij wyzwanie!