Operator Wózka Wysokiego Składu w Centrum Dystrybucyjnym

Wyślij zgłoszenie teraz

Obliczanie odległości

Ta lokalizacja znajduje się około (w linii prostej) od Ciebie

Zamknij kalkulator

6000 różnych artykułów. Co tydzień 150 nowych produktów. A to wszystko w ponad 2500 sklepach w całej Europie. To, co dla naszych klientów oznacza miłą niespodziankę, dla naszego zespołu logistycznego stanowi ogromne wyzwanie!
Aby zorganizować dostawy do naszych sklepów tak skutecznie, jak to możliwe, mamy obecnie łącznie trzynaście centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Polsce i na Słowacji.
W Zakroczymiu (k. Warszawy) powstała najnowsza inwestycja Action – nowe centrum dystrybucyjne!
Pracuj tam, gdzie jest akcja!
Masz już doświadczenie w obszarze logistyki lub produkcji? Szukasz nowych wyzwań?
Dołącz do zespołu i buduj centrum dystrybucyjne od podstaw! #takeAction i aplikuj

Zadania:

  • Obsługiwanie wózka wysokiego składowania
  • Przechowywanie i składowanie towaru
  • Kontrolowanie jakości kompletowanego zamówienia
  • Identyfikowanie i rejestrowanie powstałych niezgodności

Wymagania:

  • Masz min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Masz uprawnienia UDT w zakresie wózków widłowych, min. II WJO
  • Masz doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składu
  • Jesteś rzeczowy i dokładny oraz umiesz pracować pod presją czasu
  • Jesteś gotowy do pracy z systemie zmianowym oraz w soboty (tylko poranna zmiana)

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowa o pracę na pełen etat (3 miesięczny okres próbny, kolejna umowa na 30 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony)
  • Praca na dwie zmiany (bez pracy w nocy i bez pracy w niedziele)
  • Jednomiesięczny okres rozliczeniowy
  • Praca w nowym centrum dystrybucyjnym - nowe wyposażenie stanowisk pracy i nowe wózki toyota
  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa Multisport Plus
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
  • Rabat dla pracowników w wysokości 15% na cały asortyment
  • Opieka trenera wewnętrznego i dostosowany do naszych potrzeb program szkoleń

Podejmij wyzwanie!